П’ять країн з незвичними традиціями дарування подарунків

Ми живемо в світі, сповненому різноманіттю культур та традицій. Звичай дарувати подарунки притаманний, в тій або іншій мірі, кожному народові. Але в кожній країні існують свої традиції з цього приводу. І перш ніж презентувати свій подарунок іноземному партнеру або другу, варто ознайомитись з особливостями дарування подарунків в їх країні.

Великобританія

Лотерейний квиток в якості подарунку тут сприймають з більшим задоволенням ніж будь-де в світі. А ще тут дарують подарунки не тільки своїм близьким або родичам, а ще й домашнім улюбленцям.

Китай

Даруючи подарунок в Китаї треба бути обачним, адже образити китайця необміркованим подарунком дуже легко. Наприклад, все, що пов’язане з номером чотири, є поганою прикметою, оскільки в китайській мові це звучить подібно до слова «смерть». Також не варто дарувати яєць, навіть на Великдень, адже в китайській мові це слово використовують в найгірших лайках. Так само і з фігурками качок, гусок та ще чимало яких тварин.

Цікавий факт, що зазвичай китайці святкують дні народження тільки до 60 років.

Індія

В Індійській культурі ліві руки вважаються нечистими, тому такі жести, як дотик, передача грошей, або дарування подарунків повинні бути зроблені правою рукою. На відміну від деяких інших культур, непарне число об’єктів або валюти означає успіх. Наприклад, краще подарувати 11 доларів, аніж 10.

Японія

В Японії існує безліч цікавих традицій. Одна з них передбачає відмову від подарунка до трьох разів, перш ніж його прийняти. Тому не варто бентежитись, коли японець буде відмовлятись від Вашого подарунку, просто продовжуйте його дарувати до того моменту, коли він не прийме його. Також, щорічно 14 березня японці святкують «Білий День», свято, на яке чоловіки дарують жінкам подарунки, що перевершують по вартості чи об’єму ті подарунки, які жінки зробили чоловікам на 14 лютого. І що цікаво, 14 лютого чоловіки не дарують подарунків жінкам.

Зімбабве

У Зімбабве неможна відмовлятись від подарунку, навіть якщо Вам його зробила сім’я, яка голодує. А приймаючи подарунок, місцеві жителі віддають перевагу жестам аніж вербальній вдячності. Тому замість слів подяки краще скористатись стрибками вгору-вниз, танцями або свистом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code